Mirco Nontschew Movies and Career Information

Mirco Nontschew profile image
Scorpio
Oct 29, 1969
East Berlin
Actor
Mirco Nontschew – niemiecki komik i aktor. W latach '90 występował w programie emitowanym przez Niemieckie RTL pt. RTL Samstag Nacht. W programie był znany z naśladowania dźwięków. Jego ojciec jest muzykiem jazzowym a matka dziennikarką. Za namową rodziców kształcił się jako technik dentystyczny. W wieku 18 lat wyjechał do zachodnich Niemczech i tam odkryto u niego talent muzyczny oraz został ściągnięty przez RTL. Pod koniec lat '90 wraz z Tommym Krappweisem zrobili serię kilkunastu odcinków parodii programu Jackass pt. Far Out. Od 2001 roku w stacji Sat 1 miał swój własny program pt. Mircomania, za którą otrzymał nagrodę Silver Rose na festiwalu Golden Rose w Montreux. Ma na swoim koncie również kilka płyt takich jak: "Only You", "I found love", "Wer hat den Grössten?". W Polsce jest znany bardziej jako Tschakko z filmu "7 krasnoludków - historia prawdziwa" i "7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza".

Although updated daily, all theaters, movie show times, and movie listings should be independently verified with the movie theatre.
Contact mrmovietimes.com for information or comments. Please read the mrmovietimes.com Privacy Policy and terms of use. Enjoy the movie!
Copyright © 2015 Movie Times, Inc. Site Map | Site List | Google+

Help mrmovietimes.com Fight Cancer

Partners: Ujena Swimwear

Page rendered in 0.4705 seconds